Gdansk Tattoo Konwent Завершено
Тату-событие Poland 2017

Gdansk Tattoo Konwent

Gdansk, Poland

Ó ma edycja gdań kiego fe tiwalu Tattoo Konwent odbędzie ię ponownie w nowocze nych i prze tronnych halach Amber Expo!

Даты 29-30 июля 2017

Об этом мероприятии

OVERVIEW

Ósma edycja gdańskiego festiwalu Tattoo Konwent odbędzie się ponownie w nowoczesnych i przestronnych halach Amber Expo! W tym roku do waszej dyspozycji oddamy ponad 4000 metrów powierzchni pełnej barw i rozrywki. To jedyny taki weekend i prawdziwie nadmorskie święto tatuażu i muzyki w mieście wolności!

Na miejscu czekać na was będzie ponad 250 artystów tatuażu, a także mnóstwo atrakcji takich jak pokazy, koncerty, strefy kustomowych samochodów i motorów, mody, barberów i inne. Bądź z nami i poczuj to na własnej skórze!

FAQ

Когда проходит Gdansk Tattoo Konwent?
Gdansk Tattoo Konwent пройдёт 29-30 июля 2017.
Где проходит Gdansk Tattoo Konwent?
Gdansk Tattoo Konwent проходит в Gdansk, Poland.
Поделиться:

Комментарии

    Будьте первым, кто оставит комментарий

    Будьте в курсе тату-мира

    Лучшие истории, обзоры мастеров и анонсы событий — каждую неделю.