Sawo Tattoo Convention 2024 Завершено
Тату-событие Finland 2024

Sawo Tattoo Convention 2024

Spa Hotel Vesileppis Vokkolantie 1, 79100 Leppävirta, Finland · Leppävirta, Finland

pa Hotel Ve ileppi Vokkolantie 1, 79100 Leppävirta, Finland awo Tattoo Convention 2024 Huippu uo ittu AWO TATTOO CONVENTION järje tetään Ve ileppik e ä jo kol

Даты 16-18 февраля 2024
Место проведения Spa Hotel Vesileppis Vokkolantie 1, 79100 Leppävirta, Finland
Стоимость 15 EUR

Место проведения

Spa Hotel Vesileppis Vokkolantie 1, 79100 Leppävirta, Finland, Leppävirta
Найти на карте →

Об этом мероприятии

OVERVIEW

Spa Hotel Vesileppis
Vokkolantie 1,
79100 Leppävirta,
Finland

Sawo Tattoo Convention 2024

Huippusuosittu SAWO TATTOO CONVENTION järjestetään Vesileppiksessä jo kolmatta kertaa!

Tatuointitaiteilijat ja -harrastajat ja rokkarit pystyttävät päämajansa Leppävirralle 16.–18.2.2024.

Kilpailua pukkaa!

Tykkää ja jaa tämä juliste , ja kommentoi kenen kanssa tulisit tapahtumaamme.

Voit voittaa itsellesi ja ystävällesi vapaaliput koko viikonlopuksi!

FAQ

Когда проходит Sawo Tattoo Convention 2024?
Sawo Tattoo Convention 2024 пройдёт 16-18 февраля 2024.
Где проходит Sawo Tattoo Convention 2024?
Sawo Tattoo Convention 2024 проходит в Leppävirta, Finland.
Сколько стоит билет на Sawo Tattoo Convention 2024?
Билеты доступны на официальном сайте.
Поделиться:

Комментарии

    Будьте первым, кто оставит комментарий

    Будьте в курсе тату-мира

    Лучшие истории, обзоры мастеров и анонсы событий — каждую неделю.